Hakkımızda

You are here:

MİSYON & VİZYON

Lilyum Danışmanlık, sürekli gelişim ve yenilenme misyonuyla küreselleşen dünyada iş ortaklarına ulusal ve uluslararası uygulanabilir çözüm önerileri vizyon edinmiş bir danışmanlık firmasıdır

MİSYONUMUZ

İş ortaklarımızın vergisel ve finansal çıkarlarını korumak ve mesleğimizin onurunu yükseltmek üzere finansal, vergisel ve mali konularda sürekli olarak pratik ve uygulamalı eğitimlerle çalışanlarımızın bilgi birikimini artırarak iş ortaklarımıza üst düzeyde danışmanlık hizmeti vermektir.

VİZYONUMUZ

Küreselleşen dünyada uygulanabilir çözüm önerileriyle iş ortaklarının gelişimine katkı sunan, Ulusal ve uluslararası çözüm ortakları ile ülke ekonomisine katma değer yaratmayı amaçlayan, Mali sorunların yanı sıra çevre sorunlarına duyarlı, Alanında saygın bir kurum olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Lilyum diğer adıyla zambak bir çiçek türüdür. Değerlerimizi Lilyumun renklerinden aldık.

Erdem • Refah • Tutku• Güven• Minnettarlık

Beyaz Lilyum

ERDEM

Beyaz Lilyum : Saflığı ve erdemi sembolize eder. Lilyum Danışmanlık, iş görme edimini ERDEM’li bir şekilde yerine getirir.

Pembe Lilyum

REFAH

Pembe Lilyum: Refah ve bolluğu sembolize eder. Lilyum Danışmanlık, üst seviyede danışmanlık hizmeti ile iş ortaklarının REFAH düzeyini artırmada katkı yapar.

Kırmızı Lilyum

TUTKU

Kırmızı Lilyum: Tutkuyu sembolize eder. Lilyum Danışmanlık, işlerini TUTKU ile seven insanlar topluluğudur.

Turuncu Lilyum

GÜVEN

Turuncu Lilyum: Güven duygusunu sembolize eder. Lilyum Danışmanlık’ın paydaşları ile ilişkisi GÜVEN esaslıdır.

Sarı Lilyum

MİNNETTARLIK

Sarı Lilyum: Minnettarlığı sembolize eder. Lilyum Danışmanlık, başarının tek taraflı bir eylem olmadığının bilincinde olarak tüm paydaşlarına MİNNETDAR’dır.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Bizi Takip Edebilirsiniz !